środa, 29 maj 2024

Kotły warzelne

REX-POL SP. Z O.O.

kociol

Opis produktu

Oferta naszych urządzeń obejmuje również szeroką gamę kotłów warzelnych o zasialaniu elektrycznym, gazowym, parowym oraz olejowym. Wykonane są wyłącznie ze stali kwasoodpornej najwyższej jakości, podobnie jak wszystkie podzespoły, w które kotły REX-POL zostały wyposażone: zawiasy samohamowne, zawory spustowe oraz zawory podtynkowe niemieckiej firmy Echtermann, a palniki firmy Weishaupt.

Każdy kocioł warzelny firmy REX-POL powstaje zgodnie z życzeniem klienta, który to sam może wskazać pożądane wymiary zewnętrzne jak i wewnętrzne kotła, umiejscowienie przyłączy mediów itd.

Produkujemy również kotły okrągłe wyposażone w mieszadło, które pomocne są w produkcji gęstych produktów spożywczych jak musy, kasze i inne.

Na życzenie klienta większe kotły mogą być wyposażone w system pneumatycznego otwierania klapy.
Słowa kluczowe
Sprawdź więcej: gastronomia, kotły
Produkt w kategoriach: Komory

Producent: REX-POL SP. Z O.O.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.