niedziela, 21 kwiecień 2024

NOMAX TRADING SP. Z O.O.

Piekary Śląskie

woj. śląskie

Wszystkie dane

O firmie

Grupa Nomax to wiodący dostawca opakowań dla przemysłu mięsnego, od lat pozostający w ścisłej czołówce producentów siatek wędliniarskich oraz osłonek tekstylnych na rynkach polskim i zagranicznym.

Początki firmy wywodzą się z rodzinnej spółki Nomax założonej w 1989 w Piekarach Śląskich. Od tego czasu właściciele i pracownicy nieustannie poszukują kompleksowych rozwiązań dla przemysłu mięsnego, co skutkuje wdrażaniem wielu innowacyjnych produktów. Początkowo przedsiębiorstwo było rodzinną firmą handlową zaopatrująca zakłady rzeźniczo – wędliniarskie w siatki wędliniarskie, jelita, przyprawy i wszelkiego rodzaju dodatki. Od tego czasu, ta kilkuosobowa firma, przekształciła się w prężnie działającą grupę spółek zatrudniających blisko 300 osób.

Od początku swojej działalności jesteśmy firmą rodzinną, w pełni opartą o polski kapitał. Wierzymy, że wartości takie jak zaufanie, relacje partnerskie oraz ciągły rozwój są gwarancją owocnej i stabilnej współpracy.

 

Oferta

W ofercie Grupy Nomax znaleźć można topowe marki: siatki do wędlin Nomanet, osłonki tekstylne Viscoflex® oraz osłonki z przyprawami Spatex®.

Dostarczamy produkty do przeszło 1200 zakładów mięsnych i hurtowni w kraju. Za granicą nasze produkty dostępne są poprzez sieć ponad 100 dystrybutorów z przeszło 40 krajów. Jesteśmy obecni w całej Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii.

 

Dane kontaktowe

ul. Ceramiki 37

41-945 Piekary Śląskie

woj. śląskie

fax + 48 32 390 81 99

KRS: 0000269226

REGON: 240513647

nt@nomax.pl

https://www.nomaxtrading.eu/pl

Mapa

Firma w kategoriach: OSŁONKI I JELITA NATURALNE

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.