wtorek, 28 maj 2024

VOLKSWAGEN ROWIŃSKI-WAJDEMAJER

Piaseczno

woj. mazowieckie

Wszystkie dane

O firmie

W 1984 roku na kanwie wcześniejszej działalności gospodarczej  powstała  spółka cywilna Rowiński-Wajdemajer. W roku 1987r wraz z rozwojem spółki dołączyliśmy nowy kierunek naszej działalności – serwis samochodowy oraz sprzedaż samochodów używanych z importu. Ciągłe inwestycje zarówno w struktury firmy jak i w ludzki potencjał otworzył przed nami możliwość ubiegania się o autoryzację. W 1992 roku  cel został przez nas osiągnięty. Przyznano nam Autoryzacje Volkswagena, jednocześnie przekształciliśmy firmę w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W 2004 roku wybudowaliśmy nowoczesny salon oraz serwis samochodowy Volkswagena.

Przeszło 30 letnie doświadczenie to z pewnością czynnik silnie wyróżniający na tle konkurencji, jednak my stale się dokształcamy, nieustannie podnosimy swoje kompetencje, gwarantując tym samym obsługę klientów na najwyższym rynkowym poziomie.

Nasza firma otrzymała na przestrzeni lat wiele prestiżowych nagród oraz wyróżnień, które stanowią naszą chlubę. W roku 1993 - Najbardziej Dynamicznie Rozwijający się Dealer, w roku 1997 „Złota Spinka VW”, w latach 1998, 2001, 2003, 2005 oraz 2012 „Dealer Roku”, „Manager Roku 2007”, w latach 2010 i 2011 „Diamenty Forbesa”. Świadczą one o zaufaniu klientów i renomie na jaką firma pracowała i nadal pracuje od momentu swojego powstania.

Dbamy o szeroki wybór aut dostępnych od ręki, niezależnie od sezonu. Jest to z całą pewnością cecha silnie wyróżniająca, gdyż pozwala klientowi zdecydowanie szybciej cieszyć się z posiadania nowego samochodu. Znajdujące się w ofercie samochody używane mają znane pochodzenie, historię serwisową oraz udokumentowany przebieg. Przed udostępnieniem do sprzedaży są również skrupulatnie sprawdzane w naszym autoryzowanym serwisie.

Autoryzowany serwis nieustannie dba o jak najlepsze wyszkolenie swoich pracowników, które pozwala na uzyskanie wysokich standardów usług oraz pełnego zadowolenia klientów. Oferujemy również sprzedaż oryginalnych części zamiennych, w naszym magazynie na stałe znajduje się przeszło 6000 pozycji.

Gwarantujemy sympatyczną oraz w pełni profesjonalną obsługę. W naszym salonie pracuje 85 pracowników, którzy każdego dnia dbają o klienta zapewniając najwyższy poziom współpracy. Dodatkowo jesteśmy partnerem biznesowym Volkswagen Banku, co pozwala nam na zaproponowanie naszym klientom zdecydowanie najbardziej korzystnych form finansowania zakupów.

 

Oferta

Samochody osobowe

Samochody użytkowe

Serwis mechaniczny

Serwis blacharsko-lakierniczy

Pomoc drogowa

Pomoc serwisowa

Samochody używane

Flota 

Ubezpieczenia i finansowanie

 

Słowa kluczowe: transport i logistyka

Dane kontaktowe

ul. Armii Krajowej 22

05-500 Piaseczno

woj. mazowieckie

KRS: 0000175384

REGON: 015571350

chmielewskaa@rowinski-wajdemajer.vw.pl

http://rowinski-wajdemajer.vw.pl/

Mapa

Firma w kategoriach: TRANSPORT I LOGISTYKA

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.