sobota, 02 marzec 2024

MINEBEA INTEC

Kostrzyn

woj. wielkopolskie

Wszystkie dane

O firmie

Dbamy o bezpieczeństwo każdego dnia.

Minebea Intec dostarcza produkty, rozwiązania i usługi dla przemysłu spożywczego zwiększające niezawodność, bezpieczeństwo i wydajność linii produkcyjnych i pakujących. Dowód temu dajemy przez obietnicę złożoną naszym klientom i konsumentom „Dbamy o bezpieczeństwo każdego dnia”.

Nasza rynkowa pozycja globalnego lidera w zakresie dostawy produktów i rozwiązań wraz z celem ustanowienia solidnych standardów we wszystkich obszarach naszej działalności znajdują odzwierciedlenie w naszym firmowym motto: 'The true measure'.

Mamy ponad 147 lat doświadczenia we wspieraniu przemysłu w zapewnieniu, że wyprodukowane produkty są odpowiedniej jakości i nie zawierają ciał obcych. Nasze kompetencje w tym zakresie opierają się na niemieckiej jakości naszych produktów i usług w połączeniu z ciągłymi inwestycjami w rozwój wiodących technologii. Dzięki temu spółce zaufały dziesiątki tysięcy klientów, którym dostarczyliśmy miliony produktów i rozwiązań w naszej długoletniej historii.

Dzięki naszej obecności na całym świecie jesteśmy zawsze blisko klientów, w każdym kraju i podczas całego cyklu życia naszych produktów i rozwiązań: od asysty przy wyborze odpowiedniego sprzętu, wsparcia projektowego, usług instalacji i kalibracji oraz konserwacji i naprawy aż po modernizacje i renowacje, oraz szkolenia użytkowników.

Dane kontaktowe

ul. Wrzesinska 70

62-025 Kostrzyn

woj. wielkopolskie

Mapa

Firma w kategoriach: PAKOWANIE I OPAKOWANIA

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.