niedziela, 21 kwiecień 2024

MAREL POLSKA SP. Z O. O.

Warszawa

woj. mazowieckie

Wszystkie dane

O firmie

We współpracy z naszymi klientami przekształcamy sposób przetwórstwa żywności. Naszą wizją jest świat, w którym wysokiej jakości żywność jest wytwarzana w sposób zrównoważony i ekonomiczny.

Oferta

Trzy branżowe segmenty Marel łączą wiedzę, kompetencje i dziesięciolecia doświadczeń zgromadzonych w firmie w każdym z głównych sektorów, którym służy.

Zbudowaliśmy naszą reputację na innowacji, rozwoju i dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla przedsiębiorstw przetwórstwa spożywczego. Dzięki naszym supernowoczesnym urządzeniom i systemom duże i małe przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem żywności mogą zawsze pracować z maksymalną wydajnością.

Innowacja jest sednem tego, co robimy. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprzęt, oprogramowanie, procesy czy usługi, staramy się przekraczać standardy branżowe, aby zapewnić przetwórcom możliwość dostarczania wysokiej jakości, zrównoważonej i niedrogiej żywności. Nasze zaangażowanie na rzecz rozwoju podkreśla fakt, że każdego roku inwestujemy znacznie więcej w badania i rozwój niż wynosi średnia branżowa.

 

Słowa kluczowe: maszyny, ubój i rozbiór

Dane kontaktowe

ul. Poleczki 35

02-822 Warszawa

woj. mazowieckie

KRS: 0000275279

REGON: 140855316

https://marel.com/pl

Mapa

Firma w kategoriach: UBÓJ I ROZBIÓR

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.