środa, 19 czerwiec 2024

W pełni automatyczna maszyna traysealer TL 550 i TL 550-duo

WEBOMATIC

m-tray-tl500-500duo01

Opis produktu

W pełni automatyczna maszyna Traysealer TL 550 (pompa próżniowa aż do 250 m³/h) jest idealnym urządzeniem dla wysokich przemysłowych wydajności. W zależności od wielkości tacki TL 550 może osiągnąć wydajność do 12 cykli na minutę pakując w MAP lub do 15 cykli na minutę tylko ze zgrzewaniem, przy głębokości tacki do 120 mm. Świeżość i jakość pakowanych produktów żywnościowych osiąga się dzięki zintegrowanemu systemowi próżni i MAP, wydłużającemu termin przydatności do spożycia. TL 550 może być stosowana do pakowania produktów niespożywczych, jest idealna do pakowania delikatnych przemysłowych produktów jak sterylne narzędzia medyczne czy narzędzia kosmetyczne.

Traysealer TL 550 jest doskonale dostosowana do procesu produkcyjnego. Przenośnik taśmowy może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.  Łatwy w obsłudze ekran dotykowy, szybkie zaciski mocowania folii, automatyczne przewijanie resztek folii i beznarzędziowa wymiana matryc są funkcjami standardowymi, czyniąc tę maszynę bardzo poręczną w obsłudze.
Te próżniowo pakujące maszyny należą do generacji WEBOMATIC CleanDesign: spadziste pokrywy maszyny sprawiają, że woda łagodnie spływa do dołu, nie powodując zastoin wody, wszystkie części, które muszą być higienicznie czyste są łatwo dostępne i dzięki temu mogą być umyte szybko i dokładnie.

Praca, mycie i konserwacja w pełni automatycznej maszyny Traysealer TL 550 i TL 550-duo są wyjątkowo łatwe. Pas wyjściowy, wejściowy i wyjściowa osłona jak również szuflada mogą być z łatwością usunięte, co sprawia, że wnętrze maszyny jest puste i gotowe do sanitarnego czyszczenia.

 

Produkt w kategoriach: PAKOWANIE I OPAKOWANIA

Producent: WEBOMATIC

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.