niedziela, 21 kwiecień 2024

WEBOMATIC

Bochum

woj.

Wszystkie dane

O firmie

WEBOMATIC to Właściwy Partner Biznesowy u Waszego Boku - Zawsze.

Od 1958 WEBOMATIC utrzymuje wysoką jakość rozwiązań pakowania próżniowego, sprawdzoną się w obszarach spożywczych i nieżywnościowych, ciesząc się doskonałą renomą na całym świecie. Dzień po dniu dążymy do kontynuowania historii sukcesu WEBOMATIC, razem z naszymi doskonałymi partnerami handlowymi.

Czyniąc to, kładziemy szczególny nacisk na rozwój wiedzy technicznej, doświadczenia w jej wdrażaniu, współpracę z wysokiej klasy dostawcami oraz wszechobecnym użyciem wysokiej jakości materiałów, gwarantujących pierwszorzędną jakość WEBOMATIC.

Oferta

WEBOMATIC oferuje jeden z najszerszych i najbardziej indywidualnych programów dostawy maszyn pakujących. Co roku opracowywane są nowe maszyny, jak też aktualizowane są te sprawdzone w celu dopasowania ich do potrzeb klientów.

Słowa kluczowe: maszyny, opakowania, pakowanie

Dane kontaktowe

ul. Hansastraße 119

D-44866 Bochum

woj.

fax +49 (0) 2327 3099-29

info@webomatic.de

https://www.webomatic.de/pl/

Mapa

Firma w kategoriach: PAKOWANIE I OPAKOWANIA

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.