niedziela, 21 kwiecień 2024

METALBUD NOWICKI SP. Z O.O.

Rawa Mazowiecka

woj. łódzkie

Wszystkie dane

O firmie

Firma Metalbud NOWICKI to nowoczesne przedsiębiorstwo, jedno z bardziej uznanych na świecie w branży producentów maszyn do przetwórstwa mięsnego (spożywczego), którego tradycja rzetelnej produkcji i profesjonalnie świadczonych usług sięga roku 1974.

Jesteśmy do Państwa usług

Profesjonalnie przygotowani pracownicy (kadra naukowa, kadra inżynierska – konstruktorzy, technologowie, operatorzy maszyn cyfrowych, technicy, montażyści i kadra menadżerska) są w stanie realizować nawet najbardziej złożone zadania, wynikające ze stale zmieniających się potrzeb klientów, których jak najlepsze zaspokojenie jest najważniejszym celem działalności firmy Metalbud NOWICKI.

Maszyny dla realizacji Państwa potrzeb

Metalbud NOWICKI jest producentem około 20 typoszeregów, obejmujących około 150 modeli maszyn do przetwórstwa spożywczego oraz kompletnych, specjalistycznych linii technologicznych, aranżowanych do indywidualnych zadań, których sieć sprzedaży (bezpośredniej i dealerskiej) obejmuje 71 krajów świata na wszystkich kontynentach.

Jakość dla Państwa

Produkcja w firmie jest oparta na najnowocześniejszych, wysoce specjalistycznych technologiach cięcia, obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej oraz powtarzalnych operacjach montażu, realizowanych przez profesjonalny, sterowany numerycznie park maszynowy, nadzorowany przez cyfrowy system kontroli jakości wykonywanych elementów i montowanych urządzeń, m.in.
urządzenia do cięcia wodą „Water Jet”, urządzenia do cięcia plazmąlaserem, sterowane numerycznie tokarki, frezarko- wytaczarki CNC, specjalistyczne półautomatyczne spawarki oraz stanowiska montażowe.

Kontrolujemy jakość dla Państwa

Na każdym etapie produkcji jest wykonywana kontrola jakości, którą rozpoczyna etap przyjęcia surowca (badanie twardości, zgodności składu i wymiarów surowca z certyfikatem), wszystkie operacje produkcyjne oraz finalną kontrolę gotowych maszyn w ruchu, w warunkach produkcyjnych. Nad całością systemu kontroli jakości czuwa system komputerowy, eliminujący wadliwe surowce, podzespoły i półprodukty, tak aby na hale montażu trafiały już elementy najwyższej jakości.

Przyszłość dla Państwa

Działające w firmie biuro konstrukcyjne, dział technologiczny i prototypownia, wyposażone w profesjonalne narzędzia projektowe i laboratoryjne, jest nakierowane na ciągły rozwój istniejących produktów, aby jeszcze lepiej realizowały powierzone im zadania oraz przewidywały przyszłe potrzeby rynku.

 

Oferta

Wysokoobrotowe kutry TAJFUN

Automatyczne wilki kątowe TAURUS

Masownice próżniowe

Nastrzykiwarki i mieszalniki solanki

Myjki pojemników i wózków

Wytwornice lodu

Komory wędzarnicze, parzelnicze, inne

Nadziewarki próżniowe

Słowa kluczowe: masowanie, nastrzykiwanie

Dane kontaktowe

ul. Tomaszowska 90, Podlas

96-200 Rawa Mazowiecka

woj. łódzkie

fax +48 46 814 2215

KRS: 0000039826

REGON: 750034969

metalbud@metalbud.com

Mapa

Firma w kategoriach: NASTRZYKIWANIE I MASOWANIE

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.