niedziela, 21 kwiecień 2024

KADEK SP. Z O.O.

Żukowo

woj. pomorskie

Wszystkie dane

O firmie

Kadek Sp. z o.o. działa w branży mięsnej od ponad 15 lat. Zajmuje się marszczeniem i kalibrowaniem jelit naturalnych oraz ich sprzedażą.

Jest jedną z pierwszych firm, która produkowała jelita uszlachetnione na potrzeby odbiorców z wymagających rynków niemieckiego i francuskiego. Konsekwencja w przestrzeganiu rygorystycznych wymogów ze strony odbiorców europejskich miała wpływ na rozwój wysokiej kultury pracy oraz standaryzację produkcji na najwyższym poziomie. Dzięki temu Kadek już w pierwszej dekadzie funkcjonowania osiągnął pozycję jednego z najlepiej wyspecjalizowanych producentów osłonek naturalnych dla branży mięsnej w Europie.

Profesjonalizm i odpowiedzialność to zasady, które firma stale doskonali w trakcie realizacji usług. Dzisiaj Kadek pracuje dla najważniejszych w branży, ale oferty współpracy są dostosowane zarówno dla odbiorców korporacyjnych jak i firm rozwijających produkcję. Wobec każdego odbiorcy prowadzone jest indywidualne doradztwo technologiczne.

Kadek zajmuje się uszlachetnianiem materiału pochodzenia naturalnego, czyli z definicji bardziej wrażliwego na działanie bodźców zewnętrznych, jednak produkcja opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i systemach informatycznych. Firma spełnia najwyższe standardy jakościowe. Dysponuje certyfikatem IFS International Featured Standars (Food).

 

Oferta

Wytwarzamy i dostarczamy Naszym Klientom jelita naturalne najwyższej jakości i to my wyznaczamy nowe standardy na rynku. 
Łączymy tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami w każdym aspekcie działalności. 
Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym i zespołowi profesjonalistów jesteśmy postrzegani jako lojalny i bezpieczny partner.

Dane kontaktowe

ul. Armii Krajowej 26

83-330 Żukowo

woj. pomorskie

fax +48 58 685 93 46

info@kadek.pl

http://www.kadek.pl/pl

Mapa

Firma w kategoriach: OSŁONKI I JELITA NATURALNE

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.