sobota, 02 marzec 2024

CID LINES SP. Z O.O.

Buk

woj. wielkopolskie

Wszystkie dane

O firmie

W CID LINES wierzymy, że higiena to zdrowie. A zdrowie z kolei jest kluczem do większej rentowności i zrównoważonego rozwoju. W rolnictwie zdrowe zwierzęta zapewniają rolnikom większy zwrot z inwestycji. W branży spożywczej bezpieczeństwo i higiena pracy prowadzą do lepszego biznesu, zgodnie ze wszystkimi przepisami. Ogólnie rzecz biorąc, konsumenci końcowi zawsze będą czerpać korzyści ze zdrowego łańcucha pokarmowego, prowadzącego do lepszego samopoczucia.

Dlatego właśnie pracujemy dla higieny. I robimy to w najbardziej efektywny sposób, jako zaufany partner rolników i specjalistów od żywności. Oferujemy nie tylko szeroką gamę produktów, ale także doradztwo, które jest w pełni dopasowane do każdej sytuacji. Aby znaleźć odpowiednie rozwiązania higieniczne, budujemy trwałe relacje z naszymi dystrybutorami, oferując im ciągłe wsparcie.

Ponadto zawsze pozostajemy na czele, inwestując w badania i rozwój oraz dzieląc się naszymi innowacjami z naszymi partnerami. Dzięki temu pomagamy im skupić się na tym, co naprawdę ważne: dbać o kondycję swojej firmy.

 

Oferta

Higiena w gospodarstwie mlecznym

Higiena w zakładach pracy

Pielęgnacja pojazdów

Ogrodnictwo

Higiena rąk

Słowa kluczowe: higiena

Dane kontaktowe

ul. Świerkowa 20, Niepruszewo

64-320 Buk

woj. wielkopolskie

fax +48 61 896 81 90

KRS: 0000357776

REGON: 142436888

biuro@cidlines.pl

http://www.cidlines.com/pl-PL

Mapa

Firma w kategoriach: HIGIENA

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.