czwartek, 09 luty 2023

Myjki tunelowe

PHUP CLEVRO Robert Klemba

mediumfile-myjki1-76

Opis produktu

Myjki tunelowe wyposażone są w system mycia w postaci pompy oraz wkręcanych lub zapinanych regulowanych dysz, które spryskują myte przedmioty pod wysokim ciśnieniem i wykonują mechaniczną część procesu mycia. Budowa modułowa umożliwia prowadzenie procesu mycia wstępnego oraz wielosekcyjnego mycia głównego, dzięki czemu osiągnięta zostaje maksymalna wydajność i jakość mycia. Wysoka wydajność i siła myjąca, w połączeniu z profesjonalnym detergentem myjącym gwarantuje 
otrzymanie najwyższej jakości mycia elementów w systemie mycia ciągłego z zamkniętym obiegiem mycia i płukaniem oraz przelewem technologicznym. Dzięki zastosowaniu wysokociśnieniowych wentylatorów oraz optymalizacji budowy tunelu suszącego, możliwe jest osiąganie najlepszych efektów suszenia w ruchu ciągłym. Przy zastosowaniu dodatkowych regulacji przepływów możliwe stało się oszczędne ustawienie maszyny dla zminimalizowania zużycia wody, energii i detergentów.

 

Produkt w kategoriach: HIGIENA

Producent: PHUP CLEVRO Robert Klemba

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.