niedziela, 21 kwiecień 2024

FOODMATE POLSKA

Tomaszowice

woj. małopolskie

Wszystkie dane

O firmie

Naszym celem jest unowocześnianie, automatyzacja i wprowadzanie efektywnych rozwiązań.

Firma Foodmate została założona w 2006 roku w Holandii. Produkujemy urządzenia do przetwórstwa żywności, specjalizując się w przetwórstwie drobiu. Ostatnio uruchomiliśmy Foodmate Brasil w celu szerszej dystrybucji
naszych urządzeń w Ameryce Południowa i na całym świecie. Dzięki stałym unowocześnieniom i ogromnej wiedzy wynikającej z dziesiątek lat doświadczenia w branży, wprowadzamy innowacyjność i automatyzację, co pozwala na stałe zmniejszanie kosztów.

 

Oferta

Na naszą ofertę składa się szeroki zakres urządzeń do transportu żywca, uboju i skubania, patroszenia, chłodzenia, ważenia, trybowania, systemy dzielenia i wiele innych.
Foodmate dostarcza również sprzęt wykorzystywany do myjni przemysłowych, włączając w to myjki pojemniko, palet oraz cymbrów. Nasz zespół cechuje wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, które pozwalają na projektowanie, usprawnianie i wprowadzanie rozwiązań spełniających stale zmieniające się potrzeby klientów Foodmate.

Dane kontaktowe

ul. Dąbrowica 141 C

21-008 Tomaszowice

woj. małopolskie

poland@foodmate.nl

https://www.foodmate.nl/pl/

Mapa

Firma w kategoriach: TECHNOLOGIE DROBIARSKIE

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.