sobota, 23 październik 2021

VEMAG POLSKA SP. Z O.O.

Warszawa

woj. mazowieckie

Wszystkie dane

O firmie

Vemag Maschinenbau działa na polskim rynku od 40 lat. Nadziewarki i urządzenia dodatkowe tej firmy znajdują zastosowanie we wszystkich sektorach przemysłu spożywczego.

Od 01.10.2012 tradycja ta jest kontynuowana ze zwiększonym zaangażowaniem poprzez naszą nową centralę w Warszawie - VEMAG Polska Sp. z o.o.

Na bazie dobrze znanej od 18 lat firmy Marimpex Machinery, stworzyliśmy kompetentny, doświadczony zespół, który zapewni Państwu profesjonalne, indywidualne doradztwo technologiczne i techniczne oraz najlepsze na rynku usługi serwisowe.

Prezentujemy Państwu bogatą ofertę maszyn na wysoko zaawansowanym poziomie technologicznym w produkcji kiełbas, mięsa mielonego oraz przetwarzania mięsa świeżego, w tym produktów convenience. Pośród największych producentów tego typu maszyn nie ma w tym zakresie lepszej alternatywy.

W naszym portfolio znajdą Państwo tylko wiodących i znanych europejskich producentów maszyn dla całego przemysłu spożywczego.

Zapewniamy Państwu wszechstronne wsparcie przy elastycznym i wielostronnym zastosowaniu naszych maszyn w celu zwiększenia efektywności produkcji.

We wzajemnym partnerstwie chętnie dzielimy się z Państwem naszym Know-How.

Jeśli chcą Państwo taniej produkować swoje różnorodne specjały, zachowując przy tym wysoką elastyczność produkcji - skorzystajcie proszę z naszych doświadczeń.

 

Oferta

  • Nadziewarki próżniowe
  • Linie do automatycznego odkręcania i odwieszania kiełbas
  • Dzielarki do ciast
  • Produkty formowane
  • Produkty convenience
  • Rozdrabnianie i przygotowanie wstępne
  • Obróbka termiczna
  • Pakowanie

 

Słowa kluczowe: nadziewanie

Dane kontaktowe

ul. Szyszkowa 20

02-285 Warszawa

woj. mazowieckie

KRS: 0000436809

REGON: 146355750

info@vemag.pl

http://www.vemag.pl/index.html

Mapa

Firma w kategoriach: NADZIEWANIE

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.