piątek, 12 kwiecień 2024

NOVITUS

Nowy Sącz

woj. małopolskie

Wszystkie dane

O firmie

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

 

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów.

Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach.

NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.

 

Oferta

Kasy fiskalne

Drukarki fiskalne

Systemy auto ID

Systemy ważące

Systemy POS

Oprogramowanie

Elektroniczne transakcje

Urządzenia dla taxi

 

Słowa kluczowe: sklep mięsny

Dane kontaktowe

ul. Nawojowska 118

33-300 Nowy Sącz

woj. małopolskie

KRS: 0000042601

REGON: 490477633

info@novitus.pl

https://www.novitus.pl/

Mapa

Firma w kategoriach: SKLEP MIĘSNY

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.