środa, 29 maj 2024

Woreczki termokurczliwe barierowe MERCUR-KREHALON ML-40

MERCUR-TRADE

worki-img1

Opis produktu

 

Folia oraz wykonane z niej woreczki barierowe termokurczliwe do mięsa i serów MERCUR-KREHALON ML-40 produkowane są z użyciem innowacyjnych materiałów i technologii. Charakteryzują się unikalnym połączeniem bardzo wysokiej wytrzymałości mechanicznej, przy jednoczesnym zmniejszeniu grubości folii, a co się z tym wiąże – znacznym obniżeniu ilości produkowanych odpadów. Posiadają przy tym doskonałą zgrzewalność, co wyróżnia je na tle innych materiałów tego typu oferowanych na polskim rynku. Charakteryzuje się wysoką kurczliwością oraz barierowością dla tlenu i wilgoci.

Folia ML-40 nie zawiera chloru, przez co jest mniej uciążliwa dla środowiska naturalnego. Posiada wewnętrzną warstwę EVOH, która wydłuża dodatkowo okres przechowywania produktów. Bardzo duża przezroczystość i połysk pozwalają na estetyczną, atrakcyjną prezentację pakowanego wyrobu.

Jako jedni z niewielu dostawców folii oferujemy nadruk fleksograficzny na rękawie jedno- lub dwustronny synchronizowany z możliwością użycia 10 kolorów na każdej ze stron, a także doradztwo i współpraca w zakresie projektowania szaty graficznej.

 

Produkt w kategoriach: PAKOWANIE I OPAKOWANIA

Producent: MERCUR-TRADE

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.