niedziela, 21 kwiecień 2024

Zrębki wędzarnicze

P.U.P.H. MONROL Spółka z o. o.

produktyzrebkiwedzarnicze

Opis produktu

Nasze ekologiczne zrębki wędzarnicze suszone są świeżym gorącym powietrzem, które nie zawiera w swoim składzie szkodliwych spalin. To pozwala na wyprodukowanie zrębków wędzarniczych nieskażonych obcymi substancjami, mogącymi mieć niewątpliwie niekorzystny wpływ na zapach, barwę i smak wędzonych produktów. W całym procesie suszenia osiągnięta zostaje bardzo niska wilgotność, która zapewnia długi termin przydatności zrębków oraz daje ona możliwość na ekonomiczne wykorzystywanie wszystkich ich porcji.

Ponadto odpylanie wykonywane jest za pomocą metody bezworkowej oraz przy udziale nowoczesnego urządzenia CYCLOFAN.

Dzięki niej produkowane ekologiczne zrębki wędzarnicze są pozbawione frakcji pylistych. Wędzenie czystym zrębkiem, usprawnia cały proces, przedłuża żywotność dymogeneratora oraz pozwala zaoszczędzić na czyszczących środkach chemicznych.

Słowa kluczowe
Sprawdź więcej: wędzenie
Produkt w kategoriach: WĘDZENIE

Producent: P.U.P.H. MONROL Spółka z o. o.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.