sobota, 02 marzec 2024

Przenośne Komory Łączone Widespan

DAWSONRENTALS POLSKA SP. Z O.O.

widespans

Opis produktu

Dzięki wynajęciu od Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. Przenośnych Łączonych Komór Chłodniczych mogą Państwo szybko i bezproblemowo uzyskać dodatkową dużą powierzchnię magazynową do przechowywania surowców, towarów i półproduktów w temperaturze kontrolowanej.

  • Przenośne Łączone Komory Chłodnicze mogą być doskonałym uzupełnieniem istniejących magazynów chłodniczych.
  • Przenośne Łączone Komory Chłodnicze składają się z dwóch lub większej ilości Przenośnych Komór Chłodniczych typu Superbox, które zostają połączone w jedną całość. Mogą one również zostać włączone w strukturą już istniejących zabudowań.
  • Przenośne Łączone Komory Chłodnicze są celowo montowanymi magazynami chłodniczymi, zgodnie z wymaganiami i życzeniami Klienta. Mogą Państwo dowolnie dobierać wielkość, ilość oraz układ Przenośnych Komór Chłodniczych typu Superbox, które stanowić będą całościowy układ komory łączonej.
  • Czas montażu Przenośnej Łączonej Komory Chłodniczej wynosi średnio do trzech dni, pod warunkiem odpowiednio wcześniejszego przygotowania podłoża, na którym znajdować się będzie Przenośna Łączona Komora Chłodnicza.

 

Produkt w kategoriach: CHŁODNICTWO I MAGAZYNOWANIE

Producent: DAWSONRENTALS POLSKA SP. Z O.O.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.