sobota, 25 wrzesień 2021

LIBRA POLSKA

Warszawa

woj. kujawsko-pomorskie

Wszystkie dane

O firmie

Libra Polska to producent przypraw i dodatków funkcjonalnych do wielu branż przemysłu spożywczego: mięsnej, piekarniczej, cukierniczej, rybnej, mleczarskiej.
Jesteśmy Polską firmą – sprawdzonym partnerem biznesowym. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Polsce a sieć dystrybucji obejmuje cały świat.
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem R&D i parkiem maszynowym. Oprócz doskonałej jakości produktów oferujemy fachowe doradztwo naszych specjalistów na każdym etapie projektu: od pomysłu przez produkcję po półkę sklepową.

Tworząc markę Libra Polska sprowadziliśmy do Polski najlepsze praktyki i najnowszą technologię branży mięsnej. Stworzyliśmy fundament, który następnie udało się rozbudować i wyjść na rynek międzynarodowy. Wiemy jak ważne jest zaufanie i doświadczenie, dlatego dziś pragniemy podzielić się z Państwem najważniejszymi wydarzeniami historii naszej spółki.

Jacek Bednarek, Grzegorz Bednarek
Zarząd

 

Oferta

Smak i aromat

Dodatki funkcjonalne

Dane kontaktowe

ul. Marsa 56

04-242 Warszawa

woj. kujawsko-pomorskie

KRS: 0000080402

REGON: 017460040

https://librapolska.pl/

Mapa

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.