niedziela, 21 kwiecień 2024

VIBROTECH S.R.L

S. Antonino

woj. dolnośląskie

Wszystkie dane

O firmie

VIBROTECH, firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości przesiewaczy i systemów do usuwania żelaza, opiera swój sukces na ogromnym zaangażowaniu w badania i rozwój produktów high-tech, oferując klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Misją firmy jest oferować innowacyjne rozwiązania w ciągłej ewolucji, ze szczególnym uwzględnieniem szczegółów i jakości produktów.

Dziś VIBROTECH działa w nowym zakładzie produkcyjnym o powierzchni 3500 m2, z personelem, który ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu. Gwarantuje to pomoc techniczną i handlową dla klienta, w czym pomaga rozległa sieć biur zagranicznych znajdujących się w Meksyku, USA i Hiszpanii.

 

Oferta

Dane kontaktowe

ul. Via Don P. Borghi 4

42013 S. Antonino

woj. dolnośląskie

http://www.vibrotech.biz/index.php/en/

Mapa

Firma w kategoriach: URZĄDZENIA

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.