wtorek, 28 maj 2024

SARANA SP. Z O.O.

Skawina

woj. małopolskie

Wszystkie dane

O firmie

Firma Sarana Sp. z o.o. powstała w 1993 roku i od początku swojej działalności zorientowana jest na kompleksową obsługę klienta w zakresie wykończenia ścian, sufitów oraz produkcji drzwi do pomieszczeń o wysokich wymaganiach higieniczno-sanitarnych. 
Proponuje pełny system dla zakładów przemysłu spożywczego, płyty okładzinowe, sufity podwieszane, ścianki działowe, płyty warstwowe jednostronne, cokoły, odbojnice, wyoblenia oraz drzwi.

Oferta

Oferowane przez firmę Sarana panele Glasbord®, produkowane są przez największego na świecie producenta płyt z żywic poliestrowych wzmacnianych włóknem szklanym Crane® Composites, Inc (USA). Od powstania w 1954 roku firma Crane® jest pionierem w tworzeniu technologii i produktów z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym dla budownictwa 
i transportu.

 

Od 1995 roku wyłączny dystrybutor w Polsce francuskiej firmy Maine Peillex., produkującej nowoczesne profile PCV z przeznaczeniem do chłodni i mroźni oraz hal produkcyjnych przemysłu spożywczego.
Firma Sarana w swojej ofercie proponuje również drzwi do zakładów spożywczych.

 

Słowa kluczowe: higiena

Dane kontaktowe

ul. Józefa Piłsudskiego 47

32-050 Skawina

woj. małopolskie

KRS: 0000171017

REGON: 350627529

http://www.sarana.com.pl/

Mapa

Firma w kategoriach: HIGIENA

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.