piątek, 29 wrzesień 2023

TECHCOOL SP. Z O.O.

Piaski

woj. wielkopolskie

Wszystkie dane

O firmie

Witamy Państwa na stronie wiodącej firmy zajmującej się szeroko pojętym CHŁODNICTWEM, KLIMATYZACJĄ oraz WENTYLACJĄ – Techcool.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, doradztwem technicznym, projektowaniem, dystrybucją, montażem, obsługą oraz serwisem różnego rodzaju instalacji. W naszej ofercie posiadamy tylko i wyłącznie produkty znanych, i powszechnie cenionych producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Staramy się w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów, dlatego też staramy się nieustannie unowocześniać i udoskonalać naszą ofertę. Asortyment Techcool stale rozrasta się o nowe, atrakcyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania.

SERWIS 24h

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to stała gwarancja serwisu. Firma Techcool wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów Biznesowych i Indywidualnych i świadczy całodobową obsługę w zakresie szeroko pojętego chłodnictwa i klimatyzacji. Zajmujemy się zarówno doradztwem technicznym jak i profesjonalną konserwacją urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. To, co pragniemy zaoferować naszym Klientom to również komputerowy monitoring pracy urządzeń. Na Państwa życzenie istnieje możliwość wyposażenia urządzeń chłodniczych w praktyczny monitoring, który niemal niezwłocznie informuje serwis o awarii bądź nieścisłościach w działaniu.

Serwis, jaki oferujemy to nie tylko możliwość konsultacji, to również remont wszelkiego rodzaju sprzętu, w tym sprężarek, chillerów oraz klimatyzacji. Zajmujemy się także regularną konserwacją.

Cały serwis zarówno w zakresie doradztwa jak i naprawy prowadzony jest przez profesjonalną, doświadczoną grupę specjalistów. Wszystkie prace wykonywane są z należytą starannością, z uwzględnieniem wszelkich obowiązujących norm. Stajemy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów i udostępniamy Państwu możliwość całodobowej konsultacji w zakresie dowolnych problemów technicznych związanych ze sprzętem chłodniczym i klimatyzacyjnym zakupionym w firmie Techcool. 

Oferta

Tunele chłodnicze COLDMAX

Chłodnictwo przemysłowe

Klimatyzacja

Wentylacja

Termowizja

Monitoring przemysłowy

Systemy alarmowe oraz rcp

Ozonowanie

Serwis klimatyzacji samochodowych

Dane kontaktowe

ul. Gostyńska 11

63-820 Piaski

woj. wielkopolskie

Osoba do kontaktów: Osoba testowa

KRS: 0000567700

REGON: 300910069

sekretariat@techcool.pl

http://www.techcool.pl/

Mapa

Firma w kategoriach: CHŁODNICTWO I MAGAZYNOWANIE

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.