sobota, 02 marzec 2024

MERCUR-TRADE

Warszawa

woj. mazowieckie

Wszystkie dane

O firmie

 

MERCUR-TRADE Sp. z o.o. S.K.A. jest nowoczesną dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży opakowań termo-kurczliwych dla przemysłu spożywczego już od 1997 roku.

Do 1 grudnia 2011 roku działalność swą prowadziła pod nazwą MERCUR Sp. z o.o..W chwili obecnej posiada ugruntowaną pozycję na ryku, a jej produkty znane są większości znaczącym na rynku krajowym producentom branży przetwórstwa mięsnego, drobiarskiego i serowarstwa. Kładziemy duży nacisk na jak najwyższą jakość naszych produktów, co potwierdzają liczne CERTYFIKATY i NORMY, a przede wszystkim fakt, iż stale dołączają do nas nowi Klienci. Sukcesywnie zwiększamy ilość produkowanych wyrobów, rozbudowujemy park maszynowy, zwiększamy zatrudnienie.

Jesteśmy polskim przedstawicielem firmy KREHALON INDUSTRIE B.V. Deventer, Holandia - światowego potentata w dziedzinie produkcji polimerów oraz specjalistycznych wielowarstwowych folii płaskich i rękawów foliowych od 1973 roku.

Wieloletnie doświadczenie w branży, serdeczna współpraca z naszymi dostawcami, a przede wszystkim bezpośrednie kontakty z Klientami i ciągłe monitorowanie zapotrzebowania rynku sprawiają, iż posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w produkcji termokurczliwych barierowych opakowań foliowych dla przemysłu spożywczego.

 

Oferta

 

Obecnie w naszej ofercie dominują wielowarstwowe barierowe opakowania termokurczliwe - woreczki i folie płaskie, dostępne w pełnej gamie rozmiarowej. Firma MERCUR jest prekursorem na polskim rynku w sprzedaży folii nowej generacji, produkowanej z użyciem innowacyjnych materiałów i technologii. Folia charakteryzuje się unikalnym połączeniem bardzo wysokiej wytrzymałości mechanicznej, przy jednoczesnym zmniejszeniu grubości folii, a co się z tym wiąże – znacznym obniżeniu ilości produkowanych odpadów. Posiada przy tym doskonałą zgrzewalność, co wyróżnia ją na tle innych materiałów tego typu oferowanych na polskim rynku. Charakteryzuje się wysoką kurczliwością oraz barierowością dla tlenu i wilgoci.

Folia nie zawiera chloru, przez co jest mniej uciążliwa dla środowiska naturalnego. Posiada wewnętrzną warstwę EVOH, która wydłuża dodatkowo okres przechowywania produktów. Bardzo duża przezroczystość i połysk pozwalają na estetyczną, atrakcyjną prezentację pakowanego wyrobu.

 

Oferujemy nową generację folii i worków dla branży przetwórstwa mięsnego i serowarstwa:

  • worków barierowych - termokurczliwych do próżniowego pakowania wędlin, mięsa i jego przetworów
  • worków do pakowania serów dojrzewających typu holenderskiego i szwajcarskiego
  • folii do maszyn rolowych również w systemie MAP
  • rękawów i folii płaskich termokurczliwych wysoko-barierowe siedmiowarstwowych do pakowania w Systemie FLOW
  • worki do pakowania próżniowego PA/PE lub w systemie MAP do maszyn pakujących każdego typu
  • folie termoformowalne do tacek APET, APET spieniony, APET/PE w różnych kolorach
  • laminaty o dowolnej kompozycji materiałów bazowych np. do gotowania, do mrożenia, czy też z efektami: "otwórz-zamknij”, peel, easy peel, matującymi, antifog
  • folie typu Skin niskokurczliwe, idealnie przylegające do zapakowanego produktu

 

 

Dane kontaktowe

ul. Al. Solidarności 75/26

00-090 Warszawa

woj. mazowieckie

KRS: 0000347892

REGON: 241478551

info@mercurtrade.pl

https://mercurtrade.pl/

Mapa

Firma w kategoriach: PAKOWANIE I OPAKOWANIA

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Zapis na newsletter

Zgadzam się na Warunki korzystania

Please publish modules in offcanvas position.