wtorek, 19 styczeń 2021
jakub

24 stycznia odbędzie się druga edycja Słodkiej Konferencji, czyli jedynego wydarzenia dedykowanemu w całości właścicielkom autorskich pracowni cukierniczych. Główną ideą, która przyświeca tematyce wystąpień, jest wykorzystanie narzędzi online do podniesienia sprzedaży właśnie w tym obszarze gastronomii.

Polska Izba Mleka ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji pt. „Ocena skutków strategii od Pola do Stołu dla sektora mleczarskiego”, która odbędzie się w dniu 22 stycznia 2021 roku o godz. 11:00 w formie online.

poniedziałek, 11 styczeń 2021 10:52

Chińczycy zaufali jakości polskiego mleka

22 grudnia 2020 r. w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Pekinie odbyło się śniadanie prasowe, skierowane do chińskich dziennikarzy, przedstawicieli największych chińskich importerów oraz przedstawicieli stowarzyszeń branżowych w Chinach, zorganizowane w ramach projektu „Mleczne Skarby – Trade Milk”, który sfinansowany jest z Funduszu Promocji Mleka.

Rozmowa z Danielem Olesiem, Dyrektorem Sprzedaży w Sealed Air - producencie opakowań i maszyn dla przemysłu spożywczego oraz opakowań ochronnych dla innych branż.

Według Towarzystwa Ekonomistów Polskich (TEP), organy i instytucje rządowe od kilku lat realizują działania prowadzące do likwidacji dużych, prywatnych gospodarstw rolnych dzierżawiących grunty państwowe.

niedziela, 03 styczeń 2021 10:35

„Polska” mleczarnia u podnóża Kilimandżaro

Choć nadal jest dużo do zrobienia w zakresie pogłębiania wiedzy Polaków na temat Afryki, to nazwa najwyższej na świecie samodzielnie stojącej góry Kilimandżaro jest znana prawie wszystkim. To u jej podnóża mieszkańcy Celestynowa, Gonia i Robert Zduńczykowie, założyciele Fundacji Ekonomicznej Polska-Afryka Wschodnia (PEAEF), od dwóch lat pomagają spółdzielniom mleczarskim rozwijać działalność i modernizować lokalną mleczarnię

 Warszawa, 30 grudnia 2020 – Firma Diversey, światowy lider, dostawca kompleksowych rozwiązań utrzymania higieny oraz zapobiegania infekcjom dla sektorów instytucjonalnego oraz przemysłu spożywczego, ogłosił przejęcie firmy SaneChem – polskiego dostawcy kompleksowych rozwiązań higienicznych dla branży spożywczej. Podpisanie porozumienia jest znaczącym krokiem w ambitnych planach globalnego rozwoju Diversey.

sobota, 02 styczeń 2021 12:30

Konsumenci ciągle nieufni wobec GMO

Choć z GMO mamy styczność od wielu lat – rośliny modyfikowane genetycznie i produkty je zawierające oferowane są na świecie już od ponad dwóch dekad – polscy konsumenci nie są przekonani do transgenicznej żywności.

Powstała aplikacja do obliczania zapotrzebowania na parę przy procesie pasteryzacji i sterylizacji w autoklawach oraz obliczania wartości sterylizacji.

Trudno się zgodzić z chińskim kalendarzem, według którego 2020 był rokiem świni i dzika.

Strona 1 z 46

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.