poniedziałek, 02 sierpień 2021
jakub

Warszawa, 15 lipca 2021 r. Jak wynika z danych Ministerstwa Finansów, w pierwszych czterech miesiącach 2021 roku wartość eksportu z Polski do Chin mleka

środa, 14 lipiec 2021 07:51

Wynajem temperatury

To najlepsze określenie obrazujące usługę wynajmu urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych.

Zapewnienie wysokiej czystości urządzeń ze względów higienicznych i technologicznych jest przedmiotem troski i celem działań producentów branży spożywczej.

W dniu 29 czerwca prezes Izby podjął decyzję o przyjęciu do PIO firmy REKOPOL - Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

wtorek, 29 czerwiec 2021 09:08

Działania redukujące emisję amoniaku

Polska zobowiązała się do redukcji emisji amoniaku o 1% w każdym roku od 2020 do 2029 r. W porównaniu z 2005 r. zakres redukcji emisji powinien wynosić 17%. Wymaga to pilnych zmian w praktykach rolniczych, które będą ograniczały ślad węglowy.

Odzysk ciepła w zakładach produkcyjnych polega na powtórnym wykorzystaniu energii cieplnej niesionej przez ciecze, gazy oraz powietrze w procesie wentylacji.

Polskie firmy wielokrotnie udowadniały, że potrafią bez kompleksów konkurować z zagranicznymi producentami. Także FACH-PAK Sp. z o.o. Sp.k., rodzinna firma ze Słupska, wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie handlowe w branży, połączyła je ze swoimi możliwościami produkcyjnymi.

Strona 1 z 52

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.